Budynek mieszkalny przy ul. Armii Ludowej 26-32 w Toruniu,
ogrodzony z placem zabaw dla dzieci

Data realizacji: 2007-2009

Brak wolnych mieszkań


Zobacz też:

nowe mieszkania

budynek mieszkalny ul. Armii Ludowej 26-32 w Toruniu

Wielką zaletą tej zakończonej w 2009 roku inwestycji była możliwość zamieszkania w cichej, spokojnej części osiedla Podgórz w oddaleniu od zgiełku ulicy Poznańskiej. Lokalizacja ta zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Torunia. Podgórz to dzielnica, która zyskuje coraz większą popularność wśród osób planujących zakup mieszkania, jest dobrze skomunikowana z centrum miasta, dojazd tutaj możliwy jest kilkoma liniami autobusowymi, a przejazd samochodem z ul. Armii Ludowej do centrum zajmuje mniej niż 5 minut poza godzinami szczytu i około 15 minut w godzinach szczytu. Pieszemu przybycie z ul. Armii Ludowej na toruńską „Starówkę” zajmuje około 20 minut niezależnie od natężenia ruchu drogowego. Niedaleko naszej inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, sklepy spożywcze (w tym Lidl), apteka, kwiaciarnia, szkoła podstawowa i gimnazjum z najnowocześniejszym krytym basenem w mieście. Bezpośrednie sąsiedztwo budynku stanowią domki jednorodzinne (od północy), domki szeregowe (od zachodu) oraz równie kameralne, niskie, 3-kondygnacyjne kamienice (od strony wschodniej i południowej). Budynek mieszkalny przy ul. Armii Ludowej w Toruniu nie znajduje się na „blokowisku” co czyni jego lokalizację wyjątkowo atrakcyjną na tle innych ofert mieszkaniowych w obrębie Torunia. Z okien mieszkań w naszym budynku roztaczają się różnorodne widoki, jednak nigdy w tej lokalizacji mieszkańcy nie doświadczą mieszkania z widokiem „blok w blok”.

W budynku znajduje się 31 mieszkań o zróżnicowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i powierzchni od około 32m2 do 66m2. Każde mieszkanie zaprojektowano tak, aby zapewnić użytkownikom jak najwięcej wygody i funkcjonalności.

Budynek wykonany jest w niskiej, 3 - kondygnacyjnej zabudowie, posiada trzy klatki, w których na każdym z pięter znajdują się trzy lub cztery mieszkania. Mieszkania (Toruń) zlokalizowane w poziomie parteru od strony zachodniej posiadają obszerne tarasy o powierzchni od 23m2 do 62m2. Wszystkie pozostałe mieszkania mają do dyspozycji balkony. Obiekt znajduje się na terenie zamkniętym, a po jego zachodniej stronie zlokalizowany jest plac zabaw dla dzieci mieszkańców. Na ogrodzony teren budynku, w kierunku wejść do klatek prowadzą trzy niezależne furtki, przy których znajdują się domofony co zwiększa poczucie prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców. Dla właścicieli mieszkań przewidziano 24 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz 7 miejsc parkingowych naziemnych położonych przy ulicy. Wygodny wjazd i wyjazd z garażu podziemnego zapewniają automatyczne bramy otwierane pilotem.

Idź na górę