Budynek mieszkalny przy ul. Bartkiewiczówny w Toruniu
(lata realizacji: 2010-2012)

Brak mieszkań na sprzedaż

Zobacz też:

Nowe mieszkania

budynek mieszkalny Bartkiewiczówny 82, Toruń w Toruniu

Przedstawiamy Państwu naszą inwestycję – kameralny budynek mieszkalny, 12-rodzinny przy ul. Bartkiewiczówny 82, Toruń w Toruniu. Głównym atutem tej inwestycji jest jej doskonała lokalizacja, na popularnym, spokojnym osiedlu. Jednocześnie lokalizacja ta zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Torunia. Niedaleko naszej inwestycji znajdują się przystanki autobusowe, sklepy spożywcze (w tym Piotr i Paweł, Lidl, Netto, Biedronka, Aldi), apteka, kwiaciarnia, szkoła podstawowa. Bezpośrednie sąsiedztwo budynku stanowią domki jednorodzinne.

W budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Bartkiewiczówny 82, Toruń znajduje się 12 mieszkań o zróżnicowanych rozwiązaniach funkcjonalnych i powierzchniach od około 39m² do 64m². Każde mieszkanie zaprojektowano tak, aby zapewnić użytkownikom jak najwięcej wygody i funkcjonalności. Wszystkie pomieszczenia są bardzo ustawne i dobrze doświetlone. W każdym z pokoi zapewniono dostęp do Internetu, telefonu oraz telewizji. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano osobne kuchnie usytuowane obok salonów aby umożliwić ich ewentualne połączenie zwolennikom otwartych przestrzeni salonowo - jadalnianych.

Budynek zaprojektowano w niskiej, kameralnej, 3 - kondygnacyjnej zabudowie z jedną klatkę schodową, w której na każdym z pięter znajdują się po cztery mieszkania. Wszystkie mieszkania mają do dyspozycji wygodne balkony. Obiekt znajduje się na terenie zamkniętym. Na ogrodzony teren budynku prowadzi jedna furtka, przy której znajdują się domofony co zwiększy poczucie prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców. Dla właścicieli mieszkań przewidziano 16 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 2 miejsca parkingowe naziemne położone przy ulicy. Wygodny wjazd i wyjazd z garażu podziemnego zapewnia automatyczna brama otwierana pilotem.

Mieszkania w Toruniu przy ul.Bartkiewiczówny w sprzedaży oferowane były w deweloperskim standardzie wykończenia.

Rozwiązania infrastruktury technicznej dla budynku mieszkalnego przy ul. Bartkiewiczówny 82, Toruń w Toruniu kształtują się następująco: • woda – z sieci miejskiej, • kanalizacja ogólnospławna – odprowadzenie ścieków do kanalizacji miejskiej, • energia elektryczna – zasilanie miejskie, • centralne ogrzewanie i ciepła woda użytkowa- z własnej kotłowni gazowej.

Idź na górę