Przedsiębiorstwo budowlane DOMPOL sp. z o.o. w Toruniu istnieje na rynku od 1989 roku. Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną o szerokiej gamie usług. Między innymi specjalizujemy się w ocieplaniu budynków wielorodzinnych oraz obiektów użyteczności publicznej. Wykonujemy kompleksowe remonty oraz wznosimy nowe obiekty „pod klucz”, w tym budynki mieszkalne jako deweloper. Zajmujemy się także specjalistycznym wykonawstwem pokryć dachowych, izolacji, a w tym hydroizolacji obiektów mostowych. Odrębną specjalizację naszej Firmy stanowi także kompleksowe wykonawstwo robót budowlano - konserwatorskich obiektów zabytkowych. DOMPOL sp. z o.o. posiada również pracownię projektową, która wykonała szereg projektów budowlanych i ekspertyz. W ciągu 30 lat, prace prowadzone przez DOMPOL sp. z o. o. na terenie województw: Kujawskiego - Pomorskiego, Pomorskiego i Wielkopolskiego zdobyły uznanie wielu znaczących inwestorów.

Posiadamy wysokokwalifikowaną kadrę kierowniczą i techniczną. Nasi pracownicy wykonują swoje zadania z należytą dokładnością i z pełnym profesjonalizmem. Staramy się, aby nasi Klienci byli zadowoleni z wykonanych prac oraz terminów ich realizacji.

Nasze doświadczenia w prowadzeniu różnego typu robót budowlanych oraz wykwalifikowana kadra pracowników pozwalają skrócić czas i ograniczyć koszty inwestycji do minimum. Powierzając nam prace budowlane Klient, może być pewien, ze zostaną one wykonane rzetelnie i właściwie – zgodnie z umową.

DOMPOL sp. z o.o. jest oficjalnym przedstawicielem firmy CAPAROL (Niemcy) renomowanego europejskiego producenta materiałów budowlanych, materiałów wykończeniowych, systemów w szczególności systemów dociepleń. Ponadto w naszym sklepie z materiałami budowlanymi można nabyć wszelkiego rodzaju narzędzia budowlane firmy Hardy i Anza oraz łączniki do styropianu Koelner.

Możemy poszczycić się posiadaniem szeregu rekomendacji, nagród, wyróżnień i nominacji. Przedsiębiorstwo gwarantuje profesjonalną obsługę inwestora, wykonując prace terminowo i wysokiej jakości.


Idź na górę